3 września 2015

CO TUTAJ ROBIĘ?

Moda męska, zjawisko dosyć obce w Polsce... Dlaczego? Niestety w naszym kraju jest wiele stereotypów z tym związanych. Wielu polskich mężczyzn uważa że moda jest tylko dla kobiet, a facet ma tylko pasować do sukni na przyjęciu. 
A ja? Prosty chłopak który lubi dobrze wyglądać, i właśnie tym będę się z wami dzielił na tym blogu, będziecie mogli zobaczyć tutaj moje stylizacje które sami ocenicie. 
Postaram się dać wam inspiracje oraz porady dzięki którym będziecie mogli udoskonalić lub całkowicie od nowa określić swój styl.

Zapraszam do czytania oraz komentowania.

A tutaj mała zapowiedź tego co będzie można zobaczyć na moim blogu:


3 komentarze:

  1. W takim razie szerokości i wytrwałości życzę ;) faktycznie sporo panów nadal wyznaje wspomnianą zasadę ale w dużych miastach wygląda to już całkowicie inaczej... jak spojrzę czasem na stare fotki sprzed "nastu" lat i modne dresiki i porównam z tym co mamy teraz... to jest rewelacja! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki :) W dużych miastach rzeczywiście coraz częściej spotyka się dobrze ubranych mężczyzn, jednak chciałbym aby to dotarło wszędzie, do miast małych i wsi ;) Moda pseudo-sportowa (czyt. dresiki) obecnie też jest coraz powszechniejsza, co prawda nie są to już te same dresy z ortalionu, i zmienił się także ich krój, ale dla mnie to nadal dres, i osobiście ubrałbym się tak tylko na siłownię.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że powstają takie blogi pisane przez mężczyzn! Powodzenia :D independentgirl98.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń